MGM Apoteke

Uz narudžbe od 100,00 KM i više

gratis

dobijete Strong Nature Vitamin C 1000mg + Cink 15mg

DERMEDIC SUNBRELLA ULTRA LAGANI SPF 50+FLUID SUHA I NORMALNA KOŽA

36.80 KM

ltra-lagani SPF 50+ fluid kombinira nježnu teksturu na bazi vode s vrlo visokom razinom zaštite za osjetljivu suhu i normalnu kožu od cijelog spektra sunčevih zraka. Intenzivno hidratizira (termalna voda, glicerin), brzo se upija i ne ostavlja bijeli film na koži.

DOSTAVA

PLAĆANJE

POVRAT NOVCA

Pročitajte uslove povrata novca pri kupovini.

DERMEDIC SUNBRELLA ULTRA LAGANI SPF 50+FLUID SUHA I NORMALNA KOŽA

36.80 KM

Dodaj u korpu
Kupi odmah

Ultra-lagani SPF 50+ fluid kombinira nježnu teksturu na bazi vode s vrlo visokom razinom zaštite za osjetljivu suhu i normalnu kožu od cijelog spektra sunčevih zraka. Intenzivno hidratizira (termalna voda, glicerin), brzo se upija i ne ostavlja bijeli film na koži.

UPUTE ZA KORIŠTENJE
Ravnomjerno nanesite na kožu najmanje 15 minuta prije izlaganja suncu. Često ponavljajte tijekom dana i nakon kontakta s vodom.

SASTAV
Thermal water, UVA and UVB filter complex + Physavie® (Advanced Protection System UV+VL+IR), Glycerin, Jojoba oil